See other templatesSee other templates

Menu

در اینجا دموی آنلاین منوی درختی را می توانید ببینید.

منوی درختی آیتم منوهای شما را در یک سلسله مراتب درختی نمایش می دهد که برای پیمایش منو بسیار مفید است. در حالت پیشفرض زیر منوها بسته هستند تا زمانی که شما گزینه والد آن را کلیک کنید.

برای تنظیم منوی درختی فقط کافی است در قسمت پارامترهای ماژول مقدار "پسوند کلاس ماژول" را با مقدار مناسب مقداردهی کنید و  سیستم منو بقیه کار را انجام خواهد داد.

منوی درختی با آیکن و متن غنی شده

در اینجا می توانید منوی درختی با آیکن و متن غنی شده را ببینید.

منوی درختی می تواند آیتم منو ها را با یک آیکن و متن توضیحی نمایش دهد. تقریبا مثل منوی اصلی و منوی کناری

برای تنظیم کردن آیکن ها لازم است که آیتم های منو را دقیقا مثل منوی اصلی تنظیم کنید. توضیحات کاملتری در این باره در مستندات قالب موجود است.

 

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

شروع آسان

Ultimate Browsers Support JSN Tendo از یک مکانیسم منحصربفردی برای نصب مستقیم اطلاعات نمونه روی وب سایت موجود استفاده می کند.

اطلاعات بیشتر...

پشتیبانی و مستندات

Great Docs and Supportعلاوه بر مستندات جامع در فرمت پی دی اف و ویندوهای آنلاین، می توانید از انجمن دوستانه و سیستم پشتیبانی اختصاصی نیز بهره ببرید.

اطلاعات بیشتر...

پشتیبانی راست چین ذاتی

Native RTL Supportپشتیبانی راست چین ذاتی یعنی اینکه همه عناصر از جمله طرح بندی ها، منوها و .....همه چیز صفحه به صورت آینه ای چرخیده اند.

اطلاعات بیشتر...

برو بالا